סנוזלן טיפול


סנוזלן – טיפול חדשני

חדר לבן, מרגיע ונטול הסחות דעת, עם מוזיקת רקע נעימה ומכשירים שמעודדים את החושים לפעול. זוהי ללא ספק דרך טובה להגדיר מה הוא טיפול סנוזלן. בחדר הזה מתבצע גירוי רב חושי בליווי מטפל מקצועי, ובהיעדר הפרעות ומסיחים הוא מהווה סביבת טיפול אידאלית ונדירה למדי. הקמת החדר, תכנון האלמנטים השונים והצבת המכשירים הקיימים בו, כל אלה מחייבים תכנון מדויק והיערכות נכונה. חברת טוטאלי אינטראקטיב המנוסה היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום זה, ועם הידע המקצועי והליווי שלנו תוכלו להקים חדר לטיפול סנוזלן בכל מרחב שיקומי או טיפולי.

סנוזלן טיפול

מגרים את החושים

בין שלל שיטות הטיפול הקיימות כיום, בהן ריפוי בעיסוק או טיפול באמצעות אמנות, טיפול סנוזלן זוכה למקום של כבוד. בחלל הזה, בין ארבע קירות לבנים ומרופדים היטב, ניתן להעניק למטופלים בעלי מוגבלות שכלית, אוטיזם ובעיות אחרות את כל הכלים הנחוצים לטיפול ללא הסחות דעת והשפעות חיצוניות. אחת הבעיות המרכזיות כיום היא שפע אינסופי של מידע שמשפיע על היכולת שלנו להבין את הסביבה, להקשיב לה באמת ולעבד את המידע שמתקבל ממנה. בחדר סנוזלן השפעות סביבתיות אלה מופחתות, והיכולת לקלוט גירויים באמצעות כל החושים במקביל נעשית הרבה יותר טובה. בחדר הזה נעשה פשוט יותר לחוות כל חוש בנפרד, וכל שילוב בין חושים שונים. האפקט שיושג מזכיר במידה רבה את תחושת הרוגע שמאפיינת אותנו רגע אחרי הליכה נעימה בפארק, כשאנחנו נינוחים ושלווים, וגם מסוגלים להתמודד טוב יותר עם גירויים, אתגרים וקשיים. החדר המרגיע פועל באופן לא מאוד שונה, והמכשירים השונים שנמצאים בו מאפשרים לילד או למטופל להתמקד בחושים הפעילים, בלי שום מסיח חיצוני.

תכנון חדר לטיפול סנוזלן

היתרונות הברורים של חדר סנוזלן כשיטת טיפול מתקדמת וייחודית, הם יתרונות רבים וברורים היטב. המטופלים הצעירים נהנים מליווי מקצועי של מטפל מיומן ומחדר שמאפשר התאמה אישית של פעילויות לכל ילד וילדה. חברת טוטאלי אינטראקטיב מסייעת בתכנון ובהקמת חדרי סנוזלן, וזאת מתוך הכרה בחיבור שבין המטפל לבין המטופל והתכנים הנכונים עבורו. כך ניתן להפוך כל חלל, בין אם מדובר במרכז שיקומי גדול או בחדר קטן יחסית בבית פרטי, לחדר מתוחכם עם ציוד מתקדם לטיפול בשיטת סנוזלן. האלמנטים השונים, הריפוד הנכון והמכשירים המדויקים, הם אלה שהופכים את החלל למרחב בטוח ונעים, מנותק וממוקד הרבה יותר, וזהו סוד הקסם של השיטה.